Poprzedni temat «» Następny temat
auto mapa.
Autor Wiadomość
Roxon40 
Pierwszy Dobrowolnie Zbanowany


Auto:: Była Nexia 2.0 8V GLE/GSi
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 7106
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pią 28 Paź, 2011 20:56   

Kriss nie chodzi mi o to żeby ufać nawigacji chodzi mi o to że ona wytycza trasę wg niej najlepszą a nie zawsze jednak ona jest najlepsza. Ale jak nie wiesz jak jechać to pojedziesz tak jak ona ci mówi. Mi bardziej chodzi o to że lepiej czasem wytyczyć sobie trasę mapą i posiłkować się navi, po za tym co innego oznakowanie w Polsce a co innego na zachodzie. Tam jak jedziesz przez miasto to co skrzyżowanie masz tablice gdzie jechać a znajdź u nas miasto z takim oznakowaniem.
_________________
8-) Było Daewoo Nexia 2.0 GLE/GSi 8-)
 
 
  Podziel się na:               
Sysiu 
Ciagle mi malo :P


Auto:: VW Passat
Dołączył: 31 Maj 2008
Posty: 12087
Skąd: Płock
Wysłany: Sob 29 Paź, 2011 08:06   

Nie wiem jak jest u ciebie ale w Płocku takie oznakowania są co prawda nie co każde skrzyżowanie ale masz np na Płońsk w lewo na jednym skrzyżowaniu skręcisz, potem jedziesz prosto przez kilka skrzyżowań , dojedziesz do skrzyżowania z odpowiednia ulica i masz następna tablice że na Płońsk w prawo
A co do nawi to wiadomo ze wyznacza dla siebie najlepszą trasę ale mimo że mam aktualną nawi to musiałem jadąc na jesienny 3 razy szukać objazdu bo rozkopali drogi i zamknęli chwilowo je dla ruchu a nawi jak szalona darła japę zawróć i skręć tam gdzie ja chce. Ja jak jadę to zawsze najpierw przejże trasę z mapą i wpisuje nawigacji przez jakie chce miejscowości jechać i tak jest najlepiej bo nie będzie polami prowadzić
_________________
Była: Nexia 1,5 8V + LPG
Była: Astra H kombi 1,7 CDTi
Jest: Passat B7 2.0TDI
 
 
  Podziel się na:               
Roxon40 
Pierwszy Dobrowolnie Zbanowany


Auto:: Była Nexia 2.0 8V GLE/GSi
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 7106
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sob 29 Paź, 2011 23:20   

Tak czy siak hitem byli kolesie co pod tunelem Mount Blanc zawracali bo im navi kazała a szef powiedział że mają ufać nawigacji :lol: :lol: :lol:
_________________
8-) Było Daewoo Nexia 2.0 GLE/GSi 8-)
 
 
  Podziel się na:               
Sysiu 
Ciagle mi malo :P


Auto:: VW Passat
Dołączył: 31 Maj 2008
Posty: 12087
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 30 Paź, 2011 06:39   

nie słyszałem o tym ale mogło być kozackie :mrgreen:
_________________
Była: Nexia 1,5 8V + LPG
Była: Astra H kombi 1,7 CDTi
Jest: Passat B7 2.0TDI
 
 
  Podziel się na:               
KlauS 
Świeżak


Auto:: Nexia GL sedan
Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 211
Skąd: Tychy
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011 19:37   

w AMapie to mi się podoba,że mam możliwość ustawienia drogi optymalnej poprzez ręczną regulację zależności drogi krótkiej do szybkiej. Kilka lat temu we Francji kierując się starym Destinatorem w jakimś starym palmie nie wiedzieliśmy jak zablokować płatne autostrady.Więc wybraliśmy drogę krótką.I jechaliśmy nawet drogami,które miały deszczowy rynsztok po środku.
edit: W nowej AMapie 6.9 poprawiono komunikaty skrętu.Już nie ma "skręć w","lekko w","ostro w" co czasami było mylące,tylko jest jeden komunikat "w lewo" albo "w prawo" :D
_________________
Nexia GL 97' sedan, ponad ćwierć miliona km
jeździ w krainie gdzie asfalt jest równy i gładki...
 
 
  Podziel się na:               
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Opracowanie graficzne: Grosio


2011 © nexiomania.pl | Wszelkie Prawa Zastrzeżone, kopiowanie bez zgody autora zabronione! Strona Głowna | Pomoc | Kontakt | Na górę