Poprzedni temat «» Następny temat
które radio z gps
Autor Wiadomość
virus_pl 
Świeżak


Auto:: Espero 1.8 8v + gaz
Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 69
Skąd: Legionowo
  Wysłany: Pią 16 Mar, 2012 17:25   które radio z gps

Potrzebuje pomocy zastanawiam się nad dwoma radiami z nawigacja
1. DALCO DL-7103
2. NAVIHEAVEN MODEL: NA-5096GPS
też liczą się koszta jak i łatwość instalacji Auto Mapy.
teraz posiadam Dalco CMS301 i nie narzekam dobrze gra i działa filmy też dobrze odtwarza z usb

:alla:
_________________
 
 
  Podziel się na:               
lenart
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Mar, 2012 20:29   

żadne
 
  Podziel się na:               
dawid8210 
Ogarnięty


Auto:: nexia sedan 8v +lpg
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 515
Skąd: Pajęczno
Wysłany: Pią 16 Mar, 2012 22:03   

A co Tobą kieruje że chcesz mieć radio z navi?
A nie lepiej osobno nawigację.
A co jak będziesz chciał lecieć innym autem i trza będzie gpsa wziąć? Nawigacja z zasady ma być mobilna. Za 250 zeta masz np takiego vordona 5'', wrzucasz jakąkolwiek mapę i heja.
_________________
,,Szybko? Jak pies szybko ruchał, to ślepych dzieci narobił,,
 
 
  Podziel się na:               
carl123 
Hej! Przekroczyłem tysiąc!


Auto:: Daewoo NEXIA
Dołączył: 26 Lut 2012
Posty: 2000
Skąd: Zduńska Wola
Wysłany: Pią 16 Mar, 2012 23:21   

radio ani to ani to, no chyba że to http://allegro.pl/pioneer...2182201410.html


a teraz na poważnie ja jak chciałem mieć GPS i nie mieć problemu żeby wyciągnąć jej z auta i wsadzić np. do kieszeni i mieć ją zawsze ze sobą jak gdzieś chcemy wyjść na dłużej i boimy się że po powrocie nie będzie ani navi ani szyby to ja zrobiłem tak, chciałem mieć nowy telefon i navi więc poszukałem fajnego telefonu z Windows Mobile i wbudowanym GPS (w moim przypadku to Samsung Omnia I900 ) następnym krokiem było ściągnięcie z neta dobrej mapy (mój wybór padł na Auto Mapa) i zainstalowałem ją na telefon i powiem że jestem bardzo zadowolony bo bez problemu łapie fixa i jak narazie zaprowadziła mnie wszędzie i to dokładnie tak jak chciałem a porównywałem mój telefon z drogą navigacją (nie pamiętam jakiej firmy) i powiem że ta moja w Omni nie odstawała wcale od normalnej navigacji jedyny minus to jest to że ma mniejszy ekran ale mnie to osobiście nie przeszkadza bo nie patrze się non-stop na mape tylko na droge, lukam na navigacje tylko jak zbliża się skrzyżowanie. Tak więc polecam ci normalą navi bądź jak chcesz więcej mobilności to nawet dobry telefon z navigacją bo na prawde warto. ( nawet dzisiaj namówiłem ojca przy zmianie telefonu na telefon z GPS i Windows Mobile, a też chciał kupić normalną navi i wybrać gorszy telefon, i dzięki mnie zaoszczędził sporo kasy, a teraz tylko czekać jak tel przyjdzie i wgram mu te mapy co mam u siebie i daje słowo że też bedzie zadowolony) Tak więc radzę tobie tylko navi bądź dobry telefon z navi

PS
jak chcesz coć więcej to pytaj śmiało chętnie odpowiem na pytania :D
_________________
Daewoo Nexia Sedan GLE 20XE
Daewoo Nexia HB GTX A15MF
Daewoo Nexia Sedan GLX A15MF
 
 
  Podziel się na:               
Pestka772 
Świeżak


Auto:: nexia 97 1.5 8V 15"
Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 299
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Sob 17 Mar, 2012 09:23   

Jak dla mnie takie radia to typowo dla picusiów, do lansowania i szpanowania jak to im się nie świeci w aucie:P .Zazwyczaj radio w aucie jest niżej np w nexi, więc każde spojrzenie na navi pozbawia cię wiedzy co się dzieje na drodze,na pewno ,mniej przeszkadza navi przyklejona do szyby.Jest jeszcze takie powiedzenie jeżeli jest coś do wszystkiego to jest do niczego i niestety często się sprawdza, czym więcej bajerów to niestety ale większe prawdopodobieństwo usterki lub pokusy złodzieja. Ja używam jako navi starego larka 35.0 albo 35,1 w sumie jeden ciul, mały i przede wszystkim spełnia swoje zadanie również używam auto mapy i polecam, a dla dopełnienia i w razie czego mam tel z gpsem i też czasami zaoszczędził trochę czasu na szukanie:P tyle żę ja bardziej polecam telefony z androidem:P niż windowsem, według mnie bardziej praktyczne;) ale jak kto woli.
_________________

 
 
  Podziel się na:               
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Opracowanie graficzne: Grosio


2011 © nexiomania.pl | Wszelkie Prawa Zastrzeżone, kopiowanie bez zgody autora zabronione! Strona Głowna | Pomoc | Kontakt | Na górę