Poprzedni temat «» Następny temat
Coś ponad przyziemne spanie, jedzenie , pracę...
Autor Wiadomość
Olaf 
Administrator


Auto:: Nexia 1,5 8V GL
Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 23939
Skąd: zza rogu
Wysłany: Sro 05 Lut, 2020 11:44   Coś ponad przyziemne spanie, jedzenie , pracę...

https://static1.squarespace.com/static/5b8dbc1b7c9327d89d9428a4/t/5c17fca6f950b711e641d0fa/1545075886461/Międzynarodowy_Apel_O_Powstrzymanie_5g_Na_Ziemi_I+W_Przestrzeni_Kosmicznej.pdf
_________________
chcieć to móc...
 
 
  Podziel się na:               
Makowiecki 
Hej! Przekroczyłem tysiąc!


Auto:: Nexia GSi
Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 3588
Skąd: Zabrze
Wysłany: Sro 05 Lut, 2020 18:58   

No to ciekawy jestem co dalej, chociaż w sumie w tym jest taki potencjał finansowy że nie ma szans tego zablokować ;)
_________________
Była piękna zielona 149,6 Ps & 188,8 Nm GSi
Jest złoty Gruz 2.5 V6
 
 
  Podziel się na:               
Olaf 
Administrator


Auto:: Nexia 1,5 8V GL
Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 23939
Skąd: zza rogu
Wysłany: Sro 05 Lut, 2020 22:14   

Zgadza się, potencjał do totalnej inwigilacji. Chyba że zacznie wymierac ludzkosc. Ale i tak wtedy juz sie nie cofna, najwyzej zatrzymaja rozwoj tego.
Wiele danych jest tu przeklamanych,ale falt ze nie sa zbadane efekty tych 5g. z jednej strony jak sprawdzic jak go nie ma,z drugiej jak juz bedzie to bedzie za pozno. byc albo nie byc oto jest pytanie.
_________________
chcieć to móc...
 
 
  Podziel się na:               
Makowiecki 
Hej! Przekroczyłem tysiąc!


Auto:: Nexia GSi
Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 3588
Skąd: Zabrze
Wysłany: Czw 06 Lut, 2020 07:30   

No ale też walili na alarm że telefony komórkowe same w sobie to zło itp że powodują to i tamto i jakoś się rozeszło po kościach.
Tak czy siak, dowalą nas nowotwory, świadomi tego co nas zabiło bądź też nie.
_________________
Była piękna zielona 149,6 Ps & 188,8 Nm GSi
Jest złoty Gruz 2.5 V6
 
 
  Podziel się na:               
Olaf 
Administrator


Auto:: Nexia 1,5 8V GL
Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 23939
Skąd: zza rogu
Wysłany: Czw 06 Lut, 2020 09:51   

Wiadomo, że noszenie w kieszeni niedaleko serca żle wplywa na nie. ci co godzinami maja go przy uchu tez sa bardziej narazeni. i faktem jest ze do nie tak dawnego czasu wiekszosc smierci bylo spowosowane sercem, nadcisnienie, wiencowka itp. wiekszosc ludzi teraz bierze leki nasercowe, sa coraz lepsze i teraz w wiekszosci sa to nowotwory. kto wie ile z tego % pomogly fale elektromagnetyczne m.in. od telefonii.
kiedys na falach bylo radio, potem tv ale wciaz niskie czestotliwosci, poza wojskiem. a teraz coraz wiecej upychaja w pasmo, pierdylion stacji radiowych, tv, muxy, ( i tak sie oglada raptem kilka programow, nawet dwoch na raz sie nie da), telefony, sieci, postep kiedys nas zabije :P za duzo by sie chcialo, a ziemia ledwie dyszy. a to dzieki niej i jej atmosferze zyjemy.sami sobie dolki kopiemy.
nie jestem wcale bardzo proeko, ale jakies rozsadne granice powinny byc, a nie tylko : po nas chocby potop. bardziej aktualne byloby,po nas chocby zaglada :drech:
_________________
chcieć to móc...
 
 
  Podziel się na:               
Makowiecki 
Hej! Przekroczyłem tysiąc!


Auto:: Nexia GSi
Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 3588
Skąd: Zabrze
Wysłany: Czw 06 Lut, 2020 11:49   

Ale to większość ma w dupie ;) Co mnie interesuje co będzie za 200 lat skoro mnie tu dawno nie będzie? Takie jest podejście.
_________________
Była piękna zielona 149,6 Ps & 188,8 Nm GSi
Jest złoty Gruz 2.5 V6
 
 
  Podziel się na:               
Olaf 
Administrator


Auto:: Nexia 1,5 8V GL
Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 23939
Skąd: zza rogu
Wysłany: Czw 06 Lut, 2020 12:01   

i tu jest pies pogrzebany. to jak z segregacja smieci. kiedys nie bylo plastiku, butelki byly szklane, wymienne (mleko, cola), zreszta byla rozwinieta siec skupu makulatury,szkla, metali. i mozna bylo zamiast kasy dostac za to np papier toaletowy, ktory byl ciezko osiagalny :P
ale summa summarum bylo tez segregowane i chyba z wiekszym % odzysku niz teraz z oficjalna segregacja na kosze w roznych kolorach.
"a co mi tam, wrzuce do zmieszanych" - to samo podejscie jak do innych czynnikow zyciowych.
_________________
chcieć to móc...
 
 
  Podziel się na:               
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Opracowanie graficzne: Grosio


2011 © nexiomania.pl | Wszelkie Prawa Zastrzeżone, kopiowanie bez zgody autora zabronione! Strona Głowna | Pomoc | Kontakt | Na górę