Poprzedni temat «» Następny temat
Głos rozsądku...
Autor Wiadomość
Olaf 
Administrator


Auto:: Nexia 1,5 8V GL
Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 23939
Skąd: zza rogu
Wysłany: Czw 06 Sie, 2020 05:32   Głos rozsądku...

https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-koniec-ekranow-dotykowych-w-autach-jest-wyrok-sadu,nId,4647601
przeginanie pały z ta techniką, bez zawansowanych ustawien nie da sie niedlugo spuscic wody w wc :P a moze niedlugo zamiast dotykowego bedzie ustawianie myslami? bezsens.
_________________
chcieć to móc...
 
 
  Podziel się na:               
AdiN 
Ciagle mi malo :P


Auto:: Ave T22
Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 9053
Skąd: OFF-ROAD SERVICE
Wysłany: Czw 06 Sie, 2020 08:04   

Może zrobią z tym porządek.
Korzystanie z telefonu jest zle i karalne, ale jak się ma wielkiego tabletka na desce to jest ok! Paranoja..
_________________
;)
 
 
  Podziel się na:               
Olaf 
Administrator


Auto:: Nexia 1,5 8V GL
Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 23939
Skąd: zza rogu
Wysłany: Czw 06 Sie, 2020 08:27   

nawet nie wiem czy pozwolilbym na uzywanie takich rzeczy w aucie autonomicznym, takiego tez trzeba kontrolowac, juz byla masa przypadkow, ze auto czegos nie przewidzialo bo warunki odbiegaly od normy, ktora wtloczyli kompowi w leb. wszystkiego nie da sie przewidziec.
a co dopiero gdy sie kieruje. rzeczy najprostsze sa najlepsze. regulacja szybkosci wycieraczek na desce pokrętłem, latwiej przesunąc palcem bez patrzenia niz bujac sie na ekranie. a i ze stopniem skomplikowania elektroniki rosnie ryzyko awarii i to nie do naprawy samemu czy przez pana kazia.
_________________
chcieć to móc...
 
 
  Podziel się na:               
Roxon40 
Pierwszy Dobrowolnie Zbanowany


Auto:: Była Nexia 2.0 8V GLE/GSi
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 7101
Skąd: Śląsk
Wysłany: Czw 06 Sie, 2020 23:09   

Technika idzie do przodu, pewnych rzeczy mimo, że jeszcze nie są doskonałe, nie zatrzymamy. Będą testy i będzie działało. Nowe pokolenie ludzi to jest pokolenie smart i w tą stronę chcąc, nie chcąc motoryzacja pójdzie.
Ostatnio u nas w firmie, jako auto zastępcze była ciężarówka smart. Miałem okazję sobie posiedzieć w niej i pooglądać i tak. Dla oka nawet ciekawa, ale nie chciałbym takim jeździć. Może dlatego, że ja jestem przyzwyczajony do tego, żebym ja kontorlował auto, a nie auto mnie. Ale dla pokolenia smart to będzie raj.
_________________
8-) Było Daewoo Nexia 2.0 GLE/GSi 8-)
 
 
  Podziel się na:               
Olaf 
Administrator


Auto:: Nexia 1,5 8V GL
Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 23939
Skąd: zza rogu
Wysłany: Pią 07 Sie, 2020 05:01   

ciekawe jak bedzie wygladac poród smart dziecka smart z mamy smart? a moze to bedzie w narzedziowni? :hniah:
_________________
chcieć to móc...
 
 
  Podziel się na:               
Roxon40 
Pierwszy Dobrowolnie Zbanowany


Auto:: Była Nexia 2.0 8V GLE/GSi
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 7101
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pią 07 Sie, 2020 20:45   

Wszystko się może zdarzyć. Olaf jesteś starszy odemnie, jak widzę jak wszystko się zmienia i to w szybkim tempie, a ty masz jeszcze szerszy pogląd. Więc już chyba nawet smart porody mnie nie zdziwią.
_________________
8-) Było Daewoo Nexia 2.0 GLE/GSi 8-)
 
 
  Podziel się na:               
jabol97 
Świeżak


Auto:: Nexia
Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 149
Skąd: Stasiówka
Wysłany: Sob 15 Sie, 2020 20:40   

Ciężko z tymi wszystkimi smartami. Brat pracuje w odłamie Delphi, dostali raz radio od Volvo do testów, ale już żadnego schematu jak je podłączyć, a jego przełożony pytał się, czy nadal w alternatorach są szczotki, czy tylko tak w polonezach było, więc czego tu się spodziewać :rotfl:
 
 
  Podziel się na:               
Olaf 
Administrator


Auto:: Nexia 1,5 8V GL
Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 23939
Skąd: zza rogu
Wysłany: Sob 15 Sie, 2020 21:33   

dlatego nie chce zadnego smarta , no chyba ze daliby za free mercedesa smarta :P
tv normalne. radio w nesi tez. bez kodow tajemnych. a model cdr2005 pozniejszy chyba o 2 lata juz ma kody. nie znasz/nie pamietasz to juz problem z uruchomieniem, trzeba zczytac wsad z procesora i wyliczyc kod z odpowiedniego algorytmu.i po grzyba te "ulatwienia" dla zwyklego uzytkownika?? :P
_________________
chcieć to móc...
 
 
  Podziel się na:               
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Opracowanie graficzne: Grosio


2011 © nexiomania.pl | Wszelkie Prawa Zastrzeżone, kopiowanie bez zgody autora zabronione! Strona Głowna | Pomoc | Kontakt | Na górę