Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Olaf
Czw 26 Sie, 2010 09:19
Montaż dodatkowego obrotomierza.
Autor Wiadomość
salaseilo 
Ogarnięty


Auto:: Nexia c20xe
Dołączył: 12 Maj 2008
Posty: 356
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 23 Sie, 2010 21:59   

nie czytalem od poczatku ale jest tak, ze problem lezy w obrotomierzu. Kiedys podlaczylem licznik z obtorkiem i byl zmulony jak ch... wiec szybko sie przesiadlem na Digital i jest ok. W zasadzie sygnal do obrotka jest z cewki wiec nawet nie wiem czemu jedne obrotki dzialaja inne nie :/

PS jedni pisza wiecej inni mniej. Adi jest mlody i jest szansa, ze troche sie ogarnie w przyszlosci :P Ale czesto jest tak, ze "stary a glupi" wiec nie ma reguly ;)
_________________
 
 
  Podziel się na:               
lenart
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Sie, 2010 22:32   

Puzzel napisał/a:
sim napisał/a:
A spróbuj odłączyć przewód od obrotów od digitala, tak aby pozostał tylko obrotek dołożony i zobacz wtedy


Już to zrobiłem. Tzn. na początku był podłączyłem tylko sam obrotomierz. Nie wiem szczerze mówiąc o co chodzi i raczej udam się do elektryka.


i tak ch... to da i się bujasz teraz z 400 stówami wyrzuconymi w błoto + kasa dla elektryka :>
to nie Honda powtarzam to Nexia albo standard albo digi :)
 
  Podziel się na:               
sim 
Ogarnięty


Auto:: Mustang + Volt
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 467
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 25 Sie, 2010 00:10   

Puzzel napisał/a:
sim napisał/a:
A spróbuj odłączyć przewód od obrotów od digitala, tak aby pozostał tylko obrotek dołożony i zobacz wtedy


Już to zrobiłem. Tzn. na początku był podłączyłem tylko sam obrotomierz. Nie wiem szczerze mówiąc o co chodzi i raczej udam się do elektryka.


Wiesz pisałem, bo poprzedni właściciel mojego byłego digiego miał taki problem, ze jak podłączył obroty to mu wariował sterownik od LPG.
_________________
'87 Ford Mustang GT Convertible 5.0 V8 EFI
'14 Chevrolet Volt
 
 
  Podziel się na:               
Puzzel 
Świeżak


Auto:: Nexia GLX
Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 20
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 25 Sie, 2010 22:29   

lenart napisał/a:
Puzzel napisał/a:
sim napisał/a:
A spróbuj odłączyć przewód od obrotów od digitala, tak aby pozostał tylko obrotek dołożony i zobacz wtedy


Już to zrobiłem. Tzn. na początku był podłączyłem tylko sam obrotomierz. Nie wiem szczerze mówiąc o co chodzi i raczej udam się do elektryka.


i tak ch... to da i się bujasz teraz z 400 stówami wyrzuconymi w błoto + kasa dla elektryka :>
to nie Honda powtarzam to Nexia albo standard albo digi :)



Chu... to ty wiesz. Tak cie to boli że wydałem tyle kasy na obrotomierz? W żadnej z twoich wypowiedzi nie uzyskałem ani trochę pomocy. Przestań trolować albo gdzie indziej lecz swoje kompleksy. A skoro tak już walczysz z tymi Hondami to powiem ci że obrotomierz miał być kiedyś w CRX ale stało sie tak że została tylko Nexia.
 
 
  Podziel się na:               
lenart
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Sie, 2010 06:44   

nie napinaj sie tak bo Ci żyłka pęknie :lol:
Puzzel napisał/a:
A skoro tak już walczysz z tymi Hondami to powiem ci że obrotomierz miał być kiedyś w CRX ale stało sie tak że została tylko Nexia.


a ja kiedyś przez 2 lata byłem ministrantem, a księdzem nie jestem :lol:
 
  Podziel się na:               
Puzzel 
Świeżak


Auto:: Nexia GLX
Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 20
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Sie, 2010 08:48   

lenart napisał/a:
nie napinaj sie tak bo Ci żyłka pęknie :lol:
Puzzel napisał/a:
A skoro tak już walczysz z tymi Hondami to powiem ci że obrotomierz miał być kiedyś w CRX ale stało sie tak że została tylko Nexia.


a ja kiedyś przez 2 lata byłem ministrantem, a księdzem nie jestem :lol:


To może dla tego kompleksy spowodowane brakiem wzwodu leczysz trollowaniem na forum :bananki:
Ps. Dzięki pewnej mądrej osobie z elektrody mój obrotomierz już działa. Dzięki za pomoc wszystkim. Temat można zamknąć. :lol:
 
 
  Podziel się na:               
Olaf 
Administrator


Auto:: Nexia 1,5 8V GL
Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 23944
Skąd: zza rogu
Wysłany: Czw 26 Sie, 2010 09:19   

dajcie na luz, tak od rana sie ciskac, to wieczorem nie stanie jak bedzie trzeba :P
skoro mozna zamknac to szybko skorzystam, zeby sie niepotrzebnie nie rozwinela dyskusja :roll:
_________________
chcieć to móc...
 
 
  Podziel się na:               
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Opracowanie graficzne: Grosio


2011 © nexiomania.pl | Wszelkie Prawa Zastrzeżone, kopiowanie bez zgody autora zabronione! Strona Głowna | Pomoc | Kontakt | Na górę