Poprzedni temat «» Następny temat
Mój nowy Blog
Autor Wiadomość
Hurricane91 
Świeżak


Auto:: Volskawagen Polo Mk.3
Dołączył: 19 Kwi 2012
Posty: 104
Skąd: Kraków
  Wysłany: Pon 17 Lut, 2014 11:39   Mój nowy Blog

Zapraszam Was serdecznie na mojego nowego bloga:

Otwarty wczoraj jeszcze wiele modyfikacji przed nim, ale mamy już pierwszy wpis i w dodatku bardzo nexiowy ;-) zapraszam do komentowania!
_________________

106==> Uno==> Nexia==> CC==> Palio ==> Polo
 
 
  Podziel się na:               
Olaf 
Administrator


Auto:: Nexia 1,5 8V GL
Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 23947
Skąd: zza rogu
Wysłany: Pon 17 Lut, 2014 11:51   

tak na szybko to zadna nexia bez przerobek nie mial a 10 do setki, alarm nie byl w wyposazeniu auta, jesli wiec zostal zakladany nawet w salonie przy wyprowadzaniu to jego dzialanie determinowal model alarmu i fachowosc zakladajacego. moj byl zalozony po kupnie zaraz i przez 12 lat zmienialem tylko bateryjki w pilocie, az piloty padly zuzyte, zakupilem nowe i do zeszlego roku nie myslalem o awariach alarmu. 2 razy sie tylko zawiesil przekaznik w alarmie, ale pikniecie pilotem otworz/zamknij wyprostowalo sprawe. immo mam fabryczne i nigdy z nim nie mialem przez te 18 lat problemu. silnik fakt, jak ktos nie zarznie to pozyje, blachy sie rozpadna, a silnik nie, moj ma 520kkm i zadnych oznak zarcia oleju, po prostu lata.
i faktycznie jesli nie zamulony to bedzie latac do zamkniecia budzika :)
_________________
chcieć to móc...
 
 
  Podziel się na:               
krisp 
Świeżak


Auto:: KIA Venga 1.4
Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 59
Skąd: miasto w polsce
Wysłany: Wto 18 Lut, 2014 09:58   

Parę słów do autora bloga, w takie szacie graficznej użytkownik który raz tam trafi więcej się nie pojawi :) popracuj nad atrakcyjniejszą formą bo ta niestety jest bardzo słaba.
 
 
  Podziel się na:               
lukness 
Hej! Przekroczyłem tysiąc!


Auto:: Mercedes-Benz w124 e300d 24v
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 1461
Skąd: wlkp
Wysłany: Sob 15 Mar, 2014 11:04   

kolego, właśnie oglądałem Zakup kontrolowany na TVN Turbo z Tobą w roli kupującego ;) a na tym blogu zdjęcie chyba nie przedstawia tego poloneza którego kupiłeś prawda? :P
_________________
Daewoo Nexia 'Sportiv' 1.5 8v --> Mercedes-Benz 190 2.0 8v --> teraz Mercedes-Benz w124 e300d 24v
 
 
  Podziel się na:               
Sysiu 
Ciagle mi malo :P


Auto:: VW Passat
Dołączył: 31 Maj 2008
Posty: 12087
Skąd: Płock
Wysłany: Nie 16 Mar, 2014 07:42   

Zakup kontrolowany ? ale nowe odcinki jakieś czy stare ? daj namiary

Ładny Polonez, można by rzec identyczny jak mojego dziadka to wiem o czym mowa :D
 
 
  Podziel się na:               
lukness 
Hej! Przekroczyłem tysiąc!


Auto:: Mercedes-Benz w124 e300d 24v
Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 1461
Skąd: wlkp
Wysłany: Nie 16 Mar, 2014 10:50   

Sysiu, odcinek raczej nowy, wczoraj chyba pierwszy raz był puszczony, tutaj masz o tym wzmiankę i o autach tochę info http://www.tvnturbo.pl/ak...ecy,116231.html

tylko nie rozumiem, dlaczego polonez na Twoim blogu jest inny od tego z zakupu kontrolowanego ;)
_________________
Daewoo Nexia 'Sportiv' 1.5 8v --> Mercedes-Benz 190 2.0 8v --> teraz Mercedes-Benz w124 e300d 24v
 
 
  Podziel się na:               
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Opracowanie graficzne: Grosio


2011 © nexiomania.pl | Wszelkie Prawa Zastrzeżone, kopiowanie bez zgody autora zabronione! Strona Głowna | Pomoc | Kontakt | Na górę