Poprzedni temat «» Następny temat
Podsufitka + fotele i kanapa + el. szyberdach
Autor Wiadomość
Adil 
Świeżak


Auto:: Nexia GL 1.5 8v
Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 62
Skąd: Sępólno Krajeńskie
Wysłany: Sro 11 Cze, 2014 19:15   Podsufitka + fotele i kanapa + el. szyberdach

Witajcie Pany.

Naszła mnie przed chwilą myśl...

Chcę zmienić podsufitkę. Na inną. Ładniejszą. Od razu z ładnym sterowaniem na el. szyberdach.. Czy jest wgl jakaś podsufitka taka, która pasuje do Nexii w miarę bez wielkich przeróbek? Mam nexię 3d.

Nawet jeśli... Podsufitkę można obszyć, więc git. Tylko kwestia dopasowania. Tam jest ta a'la płyta jakaś w tej podsufitce prawda? Czym to jakoś dogiąć by nie popękało? Czy jak się podgrzeje to się wygnie i w miarę dopasuje?

Ew. co możnaby zrobić z Nexiową podsufitką by dodać ten panel z lampką ze sterowaniem szyberdachem? I gdzie upchnąć silniczek od szyberdachu?

Szyberdach mam manualny, ale będę modować coś na elektryczny. Z tym coś się wymyśli bo to kwestia mechaniczna no i to dopasowanie z podsufitką.

Teraz fotele + kanapa. Wiem, że fotele pasują z Calibry przeważnie. Zależy od szyn w Nexii. Pasują od kadetta, astry f i jakichś tam jeszcze. Pamiętam, że któryś forumowicz miał fotele skórzane bodajże z Saaba. Nie zależy mi na skórze w Nexii, ale na fotelach, które w miarę można wyregulować a nie tylko przód tył i pochylić całe oparcie.
I to ma być coś, żeby był komplet. Z Calibry kanapa mi nie odpowiada bo ma tylko chyba 2 miejsca (z tego co widziałem na fotach). Od czego w miarę dopasuję jeszcze jakieś ładne fotele + kanapa do Nexii 3D?

Właściwie z fotelami i kanapą mi się jakoś nie pali, bo moje są w dobrym stanie. Fotel mi się przechyla bo puszcza prawa szyna go. Ale zawsze zapomne tam zajrzeć co może być nie tak. Tzn. przesuwa mi się do przodu prawa strona fotela i krzywo się siedzi.


Pewnie niektórzy coś pamiętają z mojego tematu z szyberdachem, gdy ubolewałem, by go wyrzucić. Nadal mam chęć to zrobić bo mnie cholernie drażni, ale nie zrobie tego bo odradzaliście, i ogólnie, że to bez sensu. Więc walczę wreszcie z dopasowaniem tego, żeby było w miarę ładnie. No i przy okazji chcę wrzucić elektrykę do niego, żeby moja duma była uradowana, mimo, że go nie otwieram to i tak, żeby to było chociaż dla szpanu :D


Podłokietnik jeszcze muszę wrzucić. Jakiś z espero musze wytargać w dobrym stanie i jakoś go przypasować. Tylko nie wiem co dać na miejsce tego guziczka od ustawiania świateł. Gdybym miał inne fotele, podgrzewane to nie byłoby problemu bo dałbym tam np. regulacje od podgrzewania. A tak to lipa. Nie mieli też gdzie dać regulacji świateł geniusze..
 
 
  Podziel się na:               
AdiN 
Ciagle mi malo :P


Auto:: Ave T22
Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 9056
Skąd: OFF-ROAD SERVICE
Wysłany: Sro 11 Cze, 2014 20:38   

Kanapa nie podpasuje jakoś cudownie z niczego.
Pumpia ostatnio pięknie zawojował z wnętrzem.
Podsufitke obkleić, nie dopasujesz.

Tyle tematów, tyle lenistwa ;)
_________________
;)
 
 
  Podziel się na:               
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Opracowanie graficzne: Grosio


2011 © nexiomania.pl | Wszelkie Prawa Zastrzeżone, kopiowanie bez zgody autora zabronione! Strona Głowna | Pomoc | Kontakt | Na górę