Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/abcdedcb/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/abcdedcb/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/abcdedcb/public_html/common.php on line 259
:: View topic - Za rok tablice na zawsze...
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Za rok tablice na zawsze...
Author Message
Olaf
Administrator

Auto:: Nexia 1,5 8V GL
Posted:    Za rok tablice na zawsze... [ !!! ]

http://biznes.interia.pl/news/za-rok-tablice-na-wieki-wiekow,1623810

Bartek
Hej! Przekroczyłem tysiąc!

Auto:: Mercedes v6
Posted:     [ !!! ]

Takie jakies to dziwne jak dla mnie jest z tymi tablicami

Sysiu
Ciagle mi malo :P

Auto:: Astra H

Tzn co jak mam tablice w swojej nexi i sprzedam ją i kupie nowe auto to moge tablice przełozyć z nexi do nowego i bedzie wsio ok ?

Bartek

Auto:: Mercedes v6

[quote="Kri$"]Tzn co jak mam tablice w swojej nexi i sprzedam ją i kupie nowe auto to moge tablice przełozyć z nexi do nowego i bedzie wsio ok ?[/quote]
Ja zrozumialem inaczej. Masz teraz nexie i ja sprzedaz to ten co kupil bedzie jezdzil na twoich blachach, a jak masz imienne jak Olaf to je mozesz zabrac ;)

sim
Ogarnięty

Auto:: Mustang + Volt

Dla mnie zrozumiałe i wskazane.

Jak bym sprzedał Mustanga, to numery indywidualne pozostają moje jak w większości cywilizowanych krajów.

Jak sprzedam Polo idą z autem i właściciel nie musi ich zmieniać, bo do tej pory równoznaczne było to z wycofaniem numerów na okres 10 lat (po tym okresie ponownie trafią do obiegu).

Sysiu
Ciagle mi malo :P

Auto:: Astra H

No ok ale jak teraz masz sim PO no i nowy kupujący bedzie np z Płocka gdzie jest rejestracja WP to bedzie jeździł na blachach poznańskich ? cos nie chalo chyba ze tablice zmienią :P

Silva
Ogarnięty

Auto:: Nexia

Pisze Ci przecież, że nie będzie tablic do danego rejony :D Wiec PO, czy poźniej WP to nie ma różnicy :D

Roxon40
Pierwszy Dobrowolnie Zbanowany

Auto:: Była Nexia 2.0 8V GLE/GSi

No pomysł może być ciekawy. Poczekam jeszcze trochę to wtedy też sobie zrobię swoje i zawsze do nowego auta będę mógł zabrać :)

Grosio
Administrator
Opiekun Techniczny

Auto:: Nexia GLX 16V

Dla mnie dobre rozwiązanie. Może będzie dzięki temu mniej załatwiania przy rejestracji autek ;)

jjmag
Świeżak

Auto:: nexia 1,5, reno r5

a czy widzieliście ille zajmuje rejestracja auta w niemczech, ostatnio dłużej siedziałem w kolejce niż załatwiałem blachy

Durszlak

Auto:: KlapKlask 1.9 16v M-Jet

a mi to bez różnicy i tak w łodzi na rejestrację umawia się telefonicznie, więc nie stoję w żadnych kolejkach tylko przychodzę na wyznaczoną godzinkę z blachami starymi, wypełniam papierki i dostaje nowe. Ot cała filozofia. Jedyne co może być dobre, to możliwość pozostawienia rejestracji imiennych. Bo tych powiatowych nie powinni wycofywać, przynajmniej burdelu nie ma i wiadomo kto z kąd jest i do jakiego 'urzędu' należy. Takie moje zdanie.

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: